Dnia 2022-04-23 15:30 miało miejsce spotkanie Piast Gliwice vs Jagiellonia - wynik końcowy 2-1

Piast Gliwice vs Jagiellonia 2-1. Dnia 2022-04-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Jagiellonia zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Holúbek 47' 1-0 M. Konczkowski J. Czerwiński 53' 2-0 T. Hateley B. Bida 66' 2-1 B. Nastić

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Żyro 80' Fedor Černych 90' Taras Romanczuk 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Nieciecza natomiast Jagiellonia z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Legia Warszawa.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Michał Żyro systematycznie zapewniają wyborowym fanom wiele przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki nudne. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Piast Gliwice i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.