piaMecz Warta Poznań kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 1-1

Dnia 2023-05-22 17:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań oraz Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Warta Poznań oraz Piast Gliwice wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Chrapek 5' 0-1 K. Szmyt 23' 1-1

Żółte kartki Warta Poznań: Jan Grzesik 32' Robert Ivanov 57' Mateusz Kupczak 74'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 20'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Piast Gliwice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jan Grzesik Michael Ameyaw raz za razem zapewniają wyborowym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania usypiające. Trafiamy na nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań oraz Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.