Warta Poznań - Piast Gliwice, wynik spotkania: 2-3

Dnia 2022-04-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Warta Poznań a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań a Piast Gliwice wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: Ł. Trałka 17' 0-1 M. Kopczyński 35' 1-1 Alberto Toril 66' 1-2 A. Zreľák 75' 2-2 M. Szczepański M. Konczkowski 82' 2-3

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 37' Frank Castañeda 45' Łukasz Trałka 81'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 26' Ariel Mosór 35'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow a Piast Gliwice z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Radomiak Radom.

Liczni fani futbolu z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Michał Kopczyński Tomáš Huk raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Stale zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Warta Poznań i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.