Na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz Piast Gliwice vs Lech Poznan zakończony wynikiem 1-2

Piast Gliwice vs Lech Poznan, wynik 1-2. W dniu 2022-05-08 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice i Lech Poznan wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Jakub Kamiński 16' 0-1 Joel Pereira Damian Kądzior 46' 1-1 Alexandros Katranis Mikael Ishak 87' 1-2 Ľubomír Šatka

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 40' Ariel Mosór 51' Alexandros Katranis 86'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 80' Michał Skóraś 86' Jakub Kamiński 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Warta Poznań a Lech Poznan zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wierni fani śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Kamil Wilczek Antonio Milić niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania mało interesujące. Natrafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Piast Gliwice i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.