Spotkanie między Lech Poznan i Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Poznań

Lech Poznan vs Piast Gliwice 1-0. Dnia 2022-08-28 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania między Lech Poznan a Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Afonso Sousa 5' 1-0 Filip Szymczak

Żółte kartki Lech Poznan: Afonso Sousa 7' Joel Pereira 70' Nika Kvekveskiri 76' Barry Douglas 82'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 11' Grzegorz Tomasiewicz 72' Jakub Czerwiński 76' Michael Ameyaw 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lech Poznan stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Villarreal natomiast Piast Gliwice podejmie Lechia Dzierżoniów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Afonso Sousa Alexandros Katranis częstokroć zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Stale natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wyśmienite gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iśledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Poznań.