Dnia 2023-02-12 11:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice: 0-2

W dniu 2023-02-12 11:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Urban, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Stal Mielec.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi nieprzerwanie serwują wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Zaglebie Lubin i Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.