Spotkanie między Miedz Legnica oraz Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion im. Orła Białego dnia 2023-03-19 14:00

Miedz Legnica vs Piast Gliwice, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-03-19 14:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Miedz Legnica a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu między Miedz Legnica a Piast Gliwice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Jorge Félix 23' 0-1 Ariel Mosór

Żółte kartki Miedz Legnica: Maxime Dominguez 47'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 81'

Główny sędzia meczu to Karol Arys, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Maxime Dominguez stale gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami są zagorzałe, rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Ustawicznie zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Miedz Legnica i Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.