Mecz Piast Gliwice - Ruch Chorzów, wynik 0-0

Piast Gliwice - Ruch Chorzów, wynik 0-0. W dniu 2023-08-26 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice i Ruch Chorzów wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 32' Michał Chrapek 44' Patryk Dziczek 59'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Kacper Michalski 23' Maciej Sadlok 82'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Arkadiusz Pyrka Kacper Michalski nieprzerwanie zapewniają fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki między zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki męczą kibica. Stale zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Ruch Chorzów jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.