Spotkanie między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Miejski

Piast Gliwice kontra Raków Częstochowa 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice i Raków Częstochowa wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-08-11 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Piast Gliwice a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: P. Dziczek 72' 1-0 V. Kochergin 81' 1-1 Z. Arsenić 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: G. Tomasiewicz 63' P. Dziczek 90' A. Katranis 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Berggren 3' B. Lederman 17' V. Kochergin 63' F. Piasecki 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Radomiak Radom a Raków Częstochowa podejmie Aris. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak G. Tomasiewicz G. Berggren wielokrotnie zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki między drużynami są nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nas nudzą. Często obserwujemy brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.