Spotkanie Cracovia Krakow kontra Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-1

Cracovia Krakow kontra Piast Gliwice, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-08-21 17:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice.

Gole strzelali: B. Källman 44' 1-0 P. Makuch P. Dziczek 90' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 49' Patryk Makuch 58' Takuto Oshima 72' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jorge Félix 36' Alexandros Katranis 49' Grzegorz Tomasiewicz 58'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cracovia Krakow zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw.

Wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Jani Atanasov Jorge Félix niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się bezlitosne faule, przepiękne asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.