Mecz między Piast Gliwice oraz Legia Warszawa dnia 2021-10-24 18:00 na obiekcie Stadion Miejski - 4-1

W dniu 2021-10-24 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Piast Gliwice a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Legia Warszawa wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: Alberto Toril Domingo 10' 1-0 Arkadiusz Pyrka Alberto Toril Domingo 14' 2-0 Damian Kądzior Ernest Muçi 21' 2-1 Luquinhas Alberto Toril Domingo 59' 3-1 Michał Chrapek Nikola Stojiljković 86' 4-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Sokołowski 64' Miguel Muñoz 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 26' Bartosz Slisz 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Świt Skolwin. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Napoli.

Wierni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Patryk Sokołowski Filip Mladenović systematycznie sprawiają swoim stałym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Bardzo często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealnie wyliczone gole i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.