Spotkanie Radomiak Radom vs Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-1

Radomiak Radom vs Piast Gliwice 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom oraz Piast Gliwice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-09-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Braci Czachorów rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Radomiak Radom a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Pedro Henrique 54' 1-0 D. Abramowicz M. Chrapek 73' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 38' Rafał Wolski 43' Mateusz Cichocki 72' Christos Donis 74'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 82'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wieczysta Kraków.

Oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Raphael Rossi Michał Chrapek nieraz zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Braci Czachorów.