Spotkanie Piast Gliwice kontra Zaglebie Lubin zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-07-29 16:00

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-07-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: T. Gaprindashvili 61' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Constantin Reiner 45' Alberto Toril Domingo 59'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Aleks Ławniczak 11' Łukasz Lakomy 39' Kacper Bieszczad 86'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Tornike Gaprindashvili 64'

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Stal Mielec natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Radomiak Radom.

Wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Constantin Reiner Aleks Ławniczak często zapewniają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, nie często zdarza się, iż są to zmagania nudne. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice i Zaglebie Lubin w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.